Domů » Novinky » Daňová evidence na Raspberry PI
 

Daňová evidence na Raspberry PI

PHP aplikace pro vedení daňové evidence jako tenký klient provozovaný ve vašem internetovém prohlížeči. Dodáváno jako kompletní instalace na mini serveru velikosti kreditní karty. Server lze volitelně připojit do vaší lokální sítě nebo internetu kabelem RJ45, případně křížovým kabelem k Vašemu počítači nebo notebooku. K dispozici je i varianta s WiFi připojením. Obsahuje následující moduly:

  • Peněžní deník – pro evidenci přijmu a výdajů
  • Fakturace – modul pro vystavování faktur
  • DPH – modul pro výpočet DPH ročního, čtvrtletního a měsíčního
  • Daň z příjmu – modul pro výpočet daně z příjmu, tisk peněžního deniku a evidenci příjmů ze závislé činnosti
  • Silniční daň – modul pro evidenci plateb silniční daně
  • Sociální pojištění – modul pro evidenci plateb sociálního pojištění
  • Zdravotní pojištění – modul pro evidenci plateb zdravotního pojištění
  • Firmy – evidence dodavatelů a odběratelů
  • Kniha jízd – evidence provozovaných motorových vozidel, vedení knihy jízd pro vozidla, automatické generování kniky jízd, agenda provozu motorových vozidel a vyúčtování
  • Správa dokumentů

V rámci aplikace je neomezený počet zpracovávaných firem a dokumentů, k dispozici jsou aktualizace aplikace, integrované zálohování a obnovy dat, při instalaci je možno provést individuální nastavení pro integraci do vašeho prostředí.

Dodáváno ve dvou variantách:

Raspberry PI UCTO

Server určený pro připojení do lokální sítě, internetu nebo k PC nebo k notebooku kabelem R45. Dva kabely o délce 1m jsou součástí dodávky. Server je kompletně nainstalován, včetně operačního systému, aplikace pro připojení do sítě nebo k počítači a aplikace Daňová evidence. Přiložen je návod pro instalaci a připojení.  Server je dodáván s 32GB SD diskem pro uložení dat a napájecím adaptérem. HDMI kabel pro připojení monitoru, nebo redukce HDMI-VGA nebo HDI-DVI a klávesnice nejsou součástí dodávky, lze je objednat zvlášť(nejsou nutné pro provoz serveru).

Cena: 3500 Kč včetně DPH

Raspberry PI UCTO WiFi

Server určený pro připojení prostřednictvím WiFi. Server je kompletně nainstalován, včetně operačního systémů aplikace pro připojení do sítě nebo k počítači a aplikace Daňová evidence. Přiložen je návod pro instalaci a připojení.  Server je dodáván s 32GB SD diskem pro uložení dat a napájecím adaptérem. HDMI kabel pro připojení monitoru, nebo redukce HDMI-VGA nebo HDI-DVI a klávesnice nejsou součástí dodávky, lze je objednat zvlášť.

Cena: 3700 Kč včetně DPH

Po domluvě je možné provést instalaci na místě dodávky a individuální nastavení pro integraci do vašeho prostředí.

Kontakt a objednávky: info@pr-software.net

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *